Eestis avatakse järgmisel aastal Baltimaade esimene Novoteli korter-hotell

3.02.2021

Eestis avatakse järgmisel aastal Baltimaade esimene Novoteli korter-hotell

Maailmas üks juhtivaid hotellikette Accor plaanib Tallinnas avada Baltimaade esimese Novotel Living kaubamärki kandva hotelli ja tugevdada seega oma positsiooni Põhja-Euroopa majutusturul.

Tänaseks on Accor sõlminud investeerimisfirmaga Estmak Capital koostöölepingu, mille kohaselt avab uus hotell oma uksed Tallinnas 2022. aasta lõpus.

Baltimaade esimene korter-hotelli kontseptsiooniga Novotel Living ehitatakse Tallinna kesklinna, sadama ja vanalinna vahelisele alale aadressil Poordi 5. Uudse lahendusega hotellis saab olema 124 tuba ning lisaks ühistööala, jõusaal ja restoran.

„Kuna reisijate soovid on aja jooksul muutunud, pakub Novotel Living turistidele paindlikku pikaajalist peatumisvõimalust. Järjest enam soovitakse viibida majutuskohas pikemalt, kuid samas soovitakse, et sellega kaasneks hotellimugavused, külalislahkus, suhtlusvõimalused ja kohaliku elu tunnetus. Lahendus korter-hotelli näol on kogu maailmas kiirelt levima hakanud ja saanud teiste majutusvõimaluste kõrval populaarseks. Uudset kontseptsiooni kasutame praegu näiteks Belgias ja Rumeenias ning tänu partnerlusele Estmak Capitaliga siseneme peagi Eesti turule. Pakume turistidele midagi, mida nad on oodanud, ja ma usun, et see võetakse kenasti vastu,” ütles Accor grupi Ida-Euroopa arendusjuht Katarzyna Sławińska.

Novotel Living on Accor hotelliketi kaubamärk, mis pakub paindlikku lahendust pikemaajaliseks peatumiseks Club House mudeli näol: see on stuudiokorterite või kuni kahe magamistoaga korterite kompleks, kus on olemas hotellile iseäralikud mugavused ja sotsiaalset lävimist võimaldavad ühisalad.

„Novotel Living on esimene omataoline korterhotellide projekt Baltimaades. Reisikontseptsioonid ja inimeste soovid muutuvad ning meie eesmärk on pakkuda parimat majutusvõimalust nii neile, kes tulevad Tallinnasse tööasjus, kui turistidele ja kohalikele, kes soovivad hotellis end pikema aja jooksul koduselt tunda,” kommenteerib Estmak Capitali tegevjuht Timofey Sukonkin.

Tegevjuht lisab, et nad peavad oluliseks pakkuda külastajatele multifunktsionaalset ühistöö-keskkonda, mille tõttu saigi hotelli jaoks valitud silmapaistva asukoha – Tallinna sadama kõrval, vaid kiviviske kaugusel Tallinna vanalinnast ning 15-minutilise trammisõidu kaugusel lennujaamast.

“Eesti oma ilusa pealinnaga jääb kindlasti üheks Euroopa varjatud pärliks. Soovime, et iga külastusega tekiks reisijatel Tallinnaga eriline side ning oma uuendusliku majutuskontseptsiooniga proovime seda sidet hoida ja tugevdada,” räägib Sukonkin.

Refereeritud

https://reisijuht.delfi.ee/artikkel/92443175/eestis-avatakse-jargmisel-aastal-baltimaade-esimene-novoteli-korter-hotell?

Autor

Maria Kottsova