Me armastame arhitektuurset väljakutset.
Me pühendume detailidele.
Me mõistame koostöö jõudu.

Meie teenused

Peaprojekteerimine

Peaprojekteerijana võtame vastutuse eesmärgistatud ja tähtaegse projekteerimise eest. See “võtmed kätte” lahendus võimaldab Kliendil keskenduda oma äriga seotud prioriteetidele. Vastutame kõikide osade õigeaegse valmimise, projekti eri etappide terviklikkuse ja omavahel ühildumise eest vastavalt kokkulepitud ajakavale.

Arhitektuurne projekteerimine

Parima tulemuse saavutamiseks teeme tihedat koostööd Tellijaga ning järgime A11-s välja töötatud projekteerimise kvaliteediprotsessi. Lõpplahenduseks on esteetiliselt nauditav, keskkonda sobiv, energiasäästlik ning kõrge arhitektuurse kvaliteediga hoone.

Linnaplaneeringuliste visioonide loomine

Planeeringuala jätkusuutliku arengukava koostamine.

BIM projekteerimine

Ruumilise infomudeli loomine BIM süsteemis.

Maastikuarhitektuurne projekteerimine

Oma maastikuarhitektuursetes lahendustes loome funktsionaalset ja hästi töötavat väliruumidisaini. Meie aiakujundus- või haljastusprojekt sisaldab detailselt läbi töötatud asendiplaani jooniseid koos teede, parkimisalade, väljakute ja platside, väikevormide ning välisvalgustusega.

Sisearhitektuurne projekteerimine

Meie sisearhitektuuri tiim pakub rätsepa täpsusega mõõdetud ja isikupäraseid erilahendusi põimituna maailma tippdisainerite loominguga hubasest koduatmosfäärist innovatiivse bürookeskkonnani. Meeskonnana pakume nii projekti eelarvestamist, tootmist kui autorijärelvalvet.

3D visualiseerimine ja mudeldamine

Arhitektuursete, sisearhitektuursete ning maastikuarhitektuursete projektide kolmemõõtmelise visualiseeringute loomine.

Messibokside ja näituste projekteerimine

Sidudes oma teadmised nii turundusest kui arhitektuurist, üllatame tulemusega, mis kõnetab möödakäijat ja teenib väärikalt püstitatud eesmärki.

Lisateenused

Konsultatsioon ja ekspertiiside teostamine, arhitektuurne analüüs äriideele, arhitektuurivõistluste tingimuste koostamine ja korraldus, energiatõhususe analüüs, turunduskonsultatsioon ja bränding hoonetele.

Grupi ettevõtted