Liivalaia kvartali sisearhitektuuri teeb Arhitekt11

Kapiteli poolt korraldatud Liivalaia kvartali sisearhitektuurivõistluse võitis Arhitekt11 OÜ tööga „Liiva valley“.

Liivalaia tänava äärne äri- ja elukvartal hõlmab kaht – sealhulgas Eesti kõrgeimat – büroohoonet, eluhoonet ning neid ühendavat parkimismaja. Võistluse käigus töötati välja fuajeede, kolme hoonet ühendava restoranide ala, parkla, nõupidamiskeskuse, liftihallide ning büroode ja korterite standardne sisearhitektuurne lahendus.

„Oleme rahul otsusega viia Eesti kinnisvaraarendusprotsess uuele kvaliteeditasemele ja selgitada ka kvartali sisearhitektuurne lahendus välja kutsutud võistlusel. Võitjaks valitud Arhitekt11 töö on teistest selgelt eristuv nii oma ideelt kui terviklahenduselt. Võitja kasuks rääkisid ka varasemad silmapaistvad tööd, hästi komplekteeritud sisearhitektide meeskond ja mudelprojekteerimise võimekus,“ kommenteeris võistluse tulemusi Kapiteli arendusdirektor ja žürii esimees Indrek Moorats.

„Oleme oma suure meeskonnaga väga elevil väljakutse ees, mida esitab meile Eesti kõrgeim büroohoone, professionaalne tellija ja hea arhitektuur,“ kommenteeris võistluse võitu Arhitekt11 sisearhitektuuri projekteerimise juht Birgit Jaanus.

Refereeritud

https://www.ehitusuudised.ee/uudised/2018/10/26/liivalaia-kvartali-sisearhitektuuri-teeb-arhitekt11

Autor

Ehitusuudised.ee